Danışan Yorumları
Dinleti programlarına katılanlar anlatıyor
Kuzey E.

Otizm İçin, Evde Online Dinletiye Kulak Verin!

Erkek | Yaş: 6

Biz çok memnun kaldık Dilek Hanım 'ın ilgisine çoktu Kuzey'de çok güzel değişiklikler oldu emeklerinize ,ellerinize sağlık .Şebnem Hanım 'ın sabrına da sonsuz teşekkürler.


Edis D.

Otizm İçin, Evde Online Dinletiye Kulak Verin!

Kadın | Yaş: 5

1 sene önce bu merkeze başladık oğlum 2 yaşındaydı ve bütün her şey bir anda olumlu ilerleme kaydetti, göz teması , konuşması, iletişim bir anda değişti. Biz çok memnun kaldık, emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Bütün çalışanlar çok ilgililer, güler yüzlüler ,istediğimiz her zaman iletişime ge...


Kaan K.

Otizm İçin, Evde Online Dinletiye Kulak Verin!

Erkek | Yaş: 11

Öğretmenler çok iyi ,çocuğumuz onlara çok çabuk alıştı, çok memnunuz.


Berrak B. T.

Dil ve Konuşma Bozuklukları

Kadın | Yaş: 11

Kızımızı buraya getirmeden önce kaygılı ve konuşmasın da takılmalar yaşayan bir çocuktu. Sas Centre sonrası mutlu, huzurlu, kendine güvenen çocuğa dönüştü. Sas Centre huzur veren ortamıyla M.Ö. ve M.S. olayı yaşattı bizlere.Çok Teşekkürler.Gelmeyi düşünen aileler veya bireylere mutlaka öneririm.Tüm...


Su E.

Serebral Palsi

Kadın | Yaş: 13

İşitsel ve görsel dikkat sürelerinde artış oldu ve kaba motor gelişiminde de artış oldu.Güler yüzünüz ve emekleriniz için teşekkür ederiz.


Oğuz K. B.

Otizm İçin, Evde Online Dinletiye Kulak Verin!

Erkek | Yaş: 7

Bence olabildiğince eğitimli ve ilgili bir kuruluş. Her şey için teşekkürler.Her yönden bilgili ve destekleyici tavırlarınız ve güler yüzünüz her türlü takdiri hakediyor.