Otizm İçin, Evde Online Dinletiye Kulak Verin!

Son yıllarda gelişen beyin görüntüleme teknikleri sayesinde dinletilerin beyinde yarattığı etki görülebilmektedir. Bu dinletilerin belli nörolojik sorunların azaltılmasını desteklemek amacıyla kullanılması da mümkündür.

Otizm İçin, Evde Online Dinletiye Kulak Verin!

Otizm için SAS-Boost Dinleti Programı

SAS Boost Dinleti Programları, müziğin alt yapısında geliştirdiği teknolojiyi kullanarak her çocuğa özel dinleti programları oluşturmaktadır. Evde online olarak günlük seanslar halinde kolayca uygulanabilmekte ve uzaktan uzman desteğiyle çocukların hayatlarında kısa sürede değişim yaratabilmektedir.

Daha detaylı bilgi ve programdan faydalanmak için 0530 390 78 51 ya da 0530 390 78 52 numaralı sas mobil hattan uzmanımız ile görüşebilirsiniz.


SAS-Boost Dinleti Programı;

Her çocuğa özel tasarlanmış sesleri kulaklıklar aracılığıyla dinleterek iki yarı kürenin daha hızlı ve dengeli bir şekilde çalışmasını sağlamaya ve böylece beynin işlevselliğinin artmasına yardımcı olmayı hedefler.


Otizm için uyguladığımız dinleti programı sonucunda çocuklarda;

  • Duyu işlemleme süreçlerini destekler.
  • Dikkat ve konsantrasyon süresini uzatır.
  • Dil ve konuşma ile ilgili problemlere yardımcı olur.
  • İnce ve kaba motor becerileri ile denge sistem gelişimini hızlandırır.
  • Özgüven ve motivasyonu arttırır.
  • Sosyal iletişim becerilerini arttırır.

Dinleti Programından Nasıl Yararlanabilirim?

Otizm için Dinleti Programından faydalanmak için 0530 390 78 51 ya da 0530 390 78 52 numaralı sas mobil hattan uzmanımız ile görüşebilir ve en kısa sürede çocuğunuza özel hazırlanacak programdan yararlanabilirsiniz.


Liste

Başarı Hikayelerimiz

Tüm Sonuçlar

Başarı Oranı

Otizm alanında uyguladığımız SAS Boost Dinleti Programı

Öncelikle sizlere otizm’de görülen bazı özellikler ve sonrasında bu durumlar için SAS’ın nasıl etkisi olabileceğinden bahsedelim.

Müzik ve Beyin

Son yıllarda gelişen yeni görüntüleme teknolojileri sayesinde müziğin beyinde yarattığı etkiyi görebilmek ve belli nörolojik sorunların iyileştirilmesi amacıyla da kullanmak mümkün olmuştur.

Otizm Nedir? Otizme İşaret Olabilecek Belirtiler Nelerdir?

Otizm yaşamın ilk 3 yılı içinde ortaya çıkan, yaşam boyu süren, kişinin iletişim, diğerleriyle ilişki kurması ve çevreye doğru tepkiler vermesini etkileyen beyin fonksiyon bozukluğudur. (NIH 1997. Korkmaz 2000).